Muş Alparslan Üniversitesi
 
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

 

Yemek Menüsü

Yemek Tarifeleri

Halı Saha Takvimi

 

               KİMLİK KARTINA YEMEK BAKİYESİ YÜKLEME İŞLEMLERİNDE AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİN TAKİP EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
1. Ziraat bankası Muş Şubesinde açılan 0095-52304272-5003 numaralı Üniversite hesabına yemek bedeli yatırılacaktır.
2. Yatırılan dekontlarda işlem yapılmak istenen kişinin T.C. Kimlik Numarası muhakkak surette yer alacaktır.
3. Yatırılan yemek dekontlarının herhangi bir yere mail atılmasına veya çıktı alınarak bırakılmasına gerek bulunmamaktadır. Dekont açıklama kısımlarında adına işlem yapılan kişinin T.C. Kimlik numarasının belirtilmesi yeterli olacaktır.
4. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden yapılacak olan EFT veya Havale işlemlerinde Alacaklı İsmine “Muş Alparslan Üniversitesi” ibaresinin yazılması gerekmektedir.
5. Yemek hesabı yüklemlerinde maksimum yükleme bedeli 400 TL ile sınırlı olup belirtilen tutarın üzerinde işlem yapılması halinde aşağıda belirtilen irtibat numaralarına ulaşılması gerekmektedir.
6. Yanlış ve hatalı yüklemelerde işlem dekontlarının yetkililere ibrazı zorunludur. 
NOT: Yemek hesabına yükleme yapacak olan kişi kendi T.C. Kimlik numarasını kullanması gerekmektedir. Başkası adına işlem yapacak olan kişi, açıklama kısmına işlem yapacağı kişinin T.C. Kimlik numarası yazmak zorundadır. Kimlik numarasının yanlış ya da eksik yazılması durumunda yükleme işlemi yapacak olan kişiye yapılır.
* Bankaya para yatırma işlemi Ziraat Bankası Bankamatikleri üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde yapılacak işlemlerde para yatıran kişinin kendi dışında biri adına yapmak istemesi halinde dekont açıklama kısmında işlem yapılmak istenen kişinin T.C. Kimlik numarasının yazılması gerekmektedir. Aksi halde ücret para yatıran kişinin hesabına aktarılacaktır.
Banka : Ziraat Bankası Muş Şubesi
Iban : TR30 0001 0000 9552 3042 7250 03
Alacaklı Hesap İsmi : Muş Alparslan Üniversitesi
Ayrıntılı bilgi için : 0436 249 49 49 – Dahili: 1163-1164
Her türlü görüş ve önerilerinizi sks@alparslan.edu.tr mail adresine iletebilirsiniz.