Muş Alparslan Üniversitesi
 
IUC Heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

 

Uluslararası Üniversiteler Konseyi (IUC), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile bir araya geldi. Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ın da yer aldığı görüşmede IUC'un çalışmaları hakkında makama arzda bulunuldu.

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile görüştüler

 

Uluslararası Üniversiteler Konseyi (IUC) Yönetim Kurulu Üyeleri, 13 Şubat Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile bir araya geldi. Görüşmede, kurulduğu 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren konseyin çalışmalarına destek talep edildi.

 

Önemli isimler yer aldı

 

IUC Kurucu Başkanı, İcra Kurulu Başkanı, 15 Temmuz Gazisi, Devlet Üstün Hizmet Madalyası sahibi Orhan Hikmet Azizoğlu başkanlığındaki heyette IUC Yönetim Kurulu Başkanı ve Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, IUC Başkan Vekili ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Mahmut Doğru, IUC Genel Sekreteri ve YÖK Üyesi Prof. Dr. İrfan Aslan, IUC Genel Koordinatörü ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Başdanışmanı Prof. Dr. Uğur Çevik, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak ile birlikte IUC Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat da yer aldı.