Muş Alparslan Üniversitesi
 
Öğrenci Toplulukları Tanıtım ve Tanışma Günü Buluşmaları Tamamlandı

 

‘Öğrenci Toplukları Tanıtım ve Tanışma Günü’ kapsamında üniversitemiz bünyesinde faaliyet gösteren tüm öğrenci toplulukları yıl içinde gerçekleştirecekleri etkinlikleri tanıtmak amacıyla külliyemizde bir araya geldi. 

 

Etkinlikte tüm öğrenci toplulukları açtıkları stantlarda faaliyetleri hakkında tanıtım yaptı. Topluluklara üye kaydının da yapıldığı etkinlikte yıl içinde açılacak çeşitli kurslar hakkında öğrenciler bilgilendirildi. Külliyemiz İdari Hizmet Binası Protokol Girişi önünde gerçekleştirilen tanışma etkinlikleri 17 Ekim Perşembe günü 09.00-16.30 saatleri arasında devam etti. Etkinliğe; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Murad Aydın Şanda, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cevad Selam ve Genel Sekreterimiz Harun Demir de katılım gösterdi. 

 

Öğrenci Toplulukları Tanıtım ve Tanışma Günü etkinliklerine; Üniversiteli Aktif Gençler Topluluğu, Okçular Topluluğu, Genç Tema Topluluğu, Kamu Denetçileri Topluluğu, Hayırda Buluşanlar Topluluğu, Toplum Gönüllüleri Topluluğu, Doğa Kültür ve İzcilik topluluğu, Turizm ve Seyahat Topluluğu, Fenerbahçeliler Topluluğu, Sinema ve Edebiyat Topluluğu, Yeniler Topluluğu, İlim ve Fikir Topluluğu, İyilik ve Bilgide Dayanışma Topluluğu, İlk Öğretmenler Topluluğu, Düşünce ve Etkileşim Topluluğu, Toplumsal Duyarlılık Topluluğu ve Ultraaslan Topluluğu katıldı.