Muş Alparslan Üniversitesi
 
MŞÜ Yaz Okulu Başlıyor: Haydi Çocuklar Külliyeye!

Muş Alparslan Üniversitesi, çocukları külliyedeki MŞÜ Yaz Okulu’na çağırıyor. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) koordinatörlüğünde, çocuklarımızın yaz tatilini daha verimli ve eğlenceli geçirmesi için hazırlanan MŞÜ Yaz Okulu, 25 Haziran-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında başlıyor. Çocukların yaşları ve sınıf düzeyleri dikkate alınarak planlanan MŞÜ Yaz Okulu’nda; paten, jimnastik, halk oyunları, yüzme, sinema saati, eğitsel oyunlar ve isteğe bağlı olarak Kur’an-ı Kerim eğitimi gibi pek çok farklı etkinlik yer alıyor.

 

Alanında uzman eğitmenler gözetiminde haftanın 5 günü, 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek MŞÜ Yaz Okulu süresince külliyemizde bulunan olimpik yüzme havuzu ve kapalı spor salonu çocukların hizmetinde olacak. Kur’an-ı Kerim eğitimi külliyemizdeki Gazze Camiinde; diğer eğitimler ise dersliklerimizde deneyimli eğitimcilerimiz tarafından verilecek.

 

Çocuklarımızın yaz tatilini daha verimli ve eğlenceli geçirmeleri için hazırlanan MŞÜ Yaz Okulu’nda, çocuklara alışılmışın dışında bir yaz tatili deneyimi kazandırılması hedefleniyor. 7-14 yaş grubuna yönelik düzenlenen MŞÜ Yaz Okulu’na katılan çocuklar, hem çok eğlenecek ve yeni arkadaşlıklar kuracak hem de üniversite ortamında hayat boyu yararlanacakları yeni bilgiler ve tecrübeler edinecek. MŞÜ Yaz Okulu'ndaki etkinliklerle çocukların öz güven kazanması, sosyal ilişki kurma, iletişim ve empati becerilerinin gelişmesinin yanı sıra yeteneklerini keşfederek olumlu alışkanlıklar geliştirilmesi de amaçlanıyor.

 

Ön başvuru için mila.alparslan.edu.tr adresindeki çevrimiçi başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

 

MŞÜ Yaz Okulu Koordinatörü: Antrenör Güven Eşkin > 0536 915 73 85

Detaylı Bilgi: Sosyal Tesis Yöneticisi Ömer Tuna > 0 (436) 249 49 49 / 1199 - 0505 829 99 63

Yaş Grubu: 7-14 Yaş

Kurs Ücreti: 1000 TL (Ulaşım servisi dâhil)

Kurs Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 25 Haziran-17 Ağustos 2018