Yeni Merkezi Derslikler ve Akademisyen Ofisleri Kullanıma Hazır

 

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, külliyemizde inşaatı tamamlanan yeni merkezi dersliklerde ve ofislerde incelemelerde bulundu.

 

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Erdoğan ve Genel Sekreterimiz Harun Demir’in de hazır bulunduğu incelemelerde yeni merkezi derslikler ve ofislerin son durumu hakkında bilgi alan Prof. Dr. Polat, giderilmesi gereken eksiklikler konusunda yetkililerden bilgi aldı.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, incelemesinin ardından şunları söyledi: “Merkezi Dersliklerimiz ve akademisyenlerimizin kullanacağı yeni ofisler bazı eksiklikler dışında kullanıma hazır. Bir program çerçevesinde ilgili birimlerimiz yeni ofislerine taşınacaklar ve akademik takvim doğrultusunda bu yıl dersliklerimizde eğitim-öğretim faaliyetleri başlayacak. Külliyemize her bakımdan kullanışlı ve estetik bakımdan da göz alıcı nitelikte bir eğitim ve çalışma ortamı kazandırmış bulunuyoruz. Her türlü imkânın düşünüldüğü bu binalarda hem öğrencilerimiz hem de akademisyenlerimiz rahat bir atmosferde çalışmanın ve eğitim almanın keyfini sürecekler. Bu binalar üniversitemizin gelişimi bakımından da büyük önem taşıyor; emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”