Muş Alparslan Üniversitesi
 
Stratejik Plan Hazırlık Toplantısı

 

Üniversitemizin 2021-2025 yılları arasında yürüteceği çalışmalar için ön hazırlık niteliğinde olan “2021-2025 Stratejik Plan Hazırlıkları 2. Aşama Toplantısı” gerçekleştirildi.

 

Bugün saat 10.00’da Sabahattin Zaim Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Murad Aydın Şanda’nın açılış ve selamlama konuşmasıyla başladı. Prof. Dr. Şanda’nın ardından Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Reşat Deger söz alarak bir sunum gerçekleştirdi. Deger, sunuma üniversitemizin misyonu ve vizyonunun “2021-2025 Stratejik Plan”ına uygunluğu konusunda açıklamalarda bulunarak başladı. Sonrasında temel değerler, farklılaşma stratejileri, stratejik hedeflerin hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda ayrıntılı bilgiler verdi. Deger, sunumunu akademik ve idari birimlerden vizyon ve misyon değerlendirme formları konusunda bekledikleri katkıları vurgulayarak noktaladı.

 

Toplantıya Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Genel Sekreter Harun Demir, Genel Sekreter Yardımcısı Ferit Uslu ile birlikte akademik, idari birim amirleri ve personelimiz katılım gösterdi.