Muş Alparslan Üniversitesi
 
Rektörümüz Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Programına Katıldı

 

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB)  tarafından düzenlenen “12.Eğitim Görevlileri Seminer Programı”na katıldı. Prof. Dr. Polat, DİB’e bağlı eğitim merkezlerinde görev yapan idarecilerin ve hocaların dinleyici olarak katıldığı program kapsamında bir konferans verdi.

 

“Kuran'ı Anlamada ve Yorumlamada Yeni Yönelişler”

 

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, DİB Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “12.Eğitim Görevlileri Seminer Programı”na katıldı. Program, 27-30 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Program kapsamında Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde görev yapan akademisyenlerin ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleştirilen konferanslar ve panellerde güncel meseleler masaya yatırıldı. İslam dünyasıyla ilgili pek çok konunun ve eğitim süreçlerini yakından ilgilendiren meselelerin ele alınarak istişare edildiği programda Prof. Dr. Polat, “Kuran'ı Anlamada ve Yorumlamada Yeni Yönelişler” konulu bir konferans verdi.

 

Programa DİB Başkan Yardımcısı Ramazan Muslu ve Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç de iştirak etti. Programın sonunda Rektör Polat’a hediye takdimi gerçekleştirildi.