Muş Alparslan Üniversitesi
 
2018-2019 Akademik Yılı Erasmus+ Personel Hareketliliği Sonuçları

2018-2019 Akademik Yılı için Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği için başvurular 05 Aralık 2018 tarihinde başlayıp 21 Aralık 2018 tarihinde sona ermiş olup toplamda 146 personelimiz başvuruda bulunmuştur. Ders Verme Hareketliliğine 90, Eğitim Alma Hareketliliğine ise 21'i akademik 35'i idari personel olmak üzere 56 kişi başvurmuştur. Ders Verme Hareketliliği için 9 personelimiz ve Eğitim Alma Hareketliliği için 5 personelimiz hibe almaya hak kazanmıştır.

 

Hareketliliğe hak kazanan personellerimizin en geç 31 Mayıs 2020 tarihine kadar faaliyetlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir.

 

Not:

1- Yayınlanan sonuçlar geçici sonuçlardır. Kesin sonuçlar muhtemel itirazların karara bağlanmasından sonra yayınlanacaktır.

 

2- Sonuçlara itirazı olanların en geç 10.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar Erasmus Ofisine yazılı dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir.

 

3- Hareketliliğe hak kazananların (yedek listedekiler de dahil olmak üzere) en geç 11.01.2019 tarihine kadar Yabancı Dil Belgelerini Erasmus Ofisine teslim etmeleri gerekmektedir. Teslim edilecek belge, doğrulama kodunu içermelidir. Bu tarihe kadar belgesini teslim etmeyen personelimiz hareketlilik hakkını kaybedecektir. Kurumun yaptığı dil sınavına giren idari personelimizin herhangi bir belge teslim etmesine gerek yoktur.

 

Ders Verme Hareketliliği Sonuçları

Eğitim Alma Hareketliliği Sonuçları (Akademik Personel)

Eğitim Alma Hareketliliği Sonuçları (İdari Personel)

Hibe miktarları için tıklayınız

Hareketlilik ile ilgili geniş bilgi için tıklayınız

 

Uluslararası İlişkiler Birimi