Muş Alparslan Üniversitesi
 
BESYO’nun II. Geleneksel Tanışma Etkinliğinde Bir Araya Geldik

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğretim elemanları ve öğrencileri, II. Geleneksel Tanışma Etkinliğinde bir araya geldi. 2018-2019 Akademik Yılının başlaması vesilesiyle Spor Tesislerimizde düzenlenen etkinliğe, başta Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat olmak üzere Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer ve Prof. Dr. Yaşar Karadağ ile Genel Sekreterimiz Harun Demir ve akademik ve idari birimlerimizin personeli katıldı.

 

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı organizasyonda yeni gelen öğrencilere hoş geldiniz diyen BESYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, yüksekokul bünyesinde bu yıl öğrenci kabul edilen Antrenörlük ve Spor Yöneticiliği bölümlerinde göreve başlayan öğretim elemanlarının adaklık kurbanlarını BESYO öğrencilerine ikram ettiğini söyledi. Tanışma etkinliklerinin kurum içi iletişimin güçlenmesine katkı sağladığına dikkat çeken Prof. Dr. Kırımoğlu, bu tür etkinlikleri düzenli olarak tekrarlayacaklarını dile getirdi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat da personeli ve öğrencileri arasındaki birlik ve beraberliğin BESYO’ya güç kattığını ve bu tür organizasyonların insani ilişkileri artırması ile beraber öğrencilerimizin üniversitemize aidiyetini de perçinlediğini dile getirdi.

 

Tanışma Etkinliği, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.