Rektörümüz Batman Üniversitesi İdari Personeli ile Bir Araya Geldi

Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Batman Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ahmet Bülent Saraçoğlu, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Turgut Kaya, Şube Müdürleri İsmail Işık, Mehmet Dahil Kılıç, Nurullah Bozkurt, Abdulkadir Akbel ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı teknik personeli ile bir araya geldi. Kongre ve Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılan görüşmede, Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Harun Demir, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız Şükrü Çobanoğlu, Bilgi İşlem Daire Başkanımız Faruk Bodır ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanımız Asaf Asatekin de hazır bulundu.

 

Üniversitemiz bünyesinde yürütülen idari uygulamalar hakkında bilgi alışverişi yapmak üzere Muş'a gelen misafirlerimizin, üniversitemizde öğrencilerimizin yanı sıra akademik ve idari personelimize yönelik beslenme, kısmi zamanlı çalışma, etkinliklerin organize edilmesi ve tasarruf tedbirleri kapsamındaki uygulamalar gibi konularda yönelttiği soruları cevaplandıran daire başkanlarımız, külliyemiz hakkında da bilgilendirme yaptı.

 

Üniversitemizin idari ve fiziki altyapısından etkilendiklerini ifade eden misafirlerimiz, gösterilen konukseverlikten ve bilgi alışverişi konusundaki olumlu tavırdan ötürü Rektörümüz Prof. Dr. Polat’a teşekkür ettiler. Prof. Dr. Polat da ziyaretlerinden ötürü misafirlerimize teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.