Haber Dergimizin 26. Sayısı Yayımlandı

Muş Alparslan Üniversitesi Haber Dergisinin 26. sayısı basılı ve online olarak okurların ilgisine sunuldu. Üniversitemizde yapılan etkinlikler, akademisyenlerimizin çalışmaları ve Muş’la ilgili farklı konu başlıklarında onlarca haberin yer aldığı dergide dikkat çekici söyleşiler de bulunuyor.

 

Üniversitemizin çeşitlenerek artan faaliyetlerine bağlı olarak her sayısında içeriği daha da zenginleşen dergimizin bu sayısında yer alan başlıklardan bazıları şunlar:

 

6. Türkiye Lisansüstü Çalışmalar Kongresi, Uluslararası 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Sempozyumu ve Muş Ovası Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı’nın geniş özeti.

 

Seminer haberleri, akademisyenlerimizin etkinlikleri, öğrenci etkinlikleri, külliyemizden haberler.

 

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Prof. Dr. Abdülmecit Türüt, Prof. Dr. Songül Karahasanoğlu, Serdar Tuncer ve Prof. Dr. Tamella Aliyeva ile söyleşiler.

 

Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından üniversitemizde son altı ayda yapılan bütün akademik, kültürel ve sosyal faaliyetlere ilişkin haberlerin yer aldığı MŞÜ Haber Dergisini online okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

 

MŞÜ Haber Dergisi 26. Sayı