Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer Turizm Haftası Etkinliklerinde

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 15-22 Nisan tarihleri arasına düzenlenen Turizm Haftası etkinliklerine katıldı.  Muş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tüzer’in yanı sıra Vali Yardımcısı Abdulkadir Okay, Belediye Başkan Vekili Şeref Subaşı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mevlüt Doğan, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ergün Çolakoğlu ile çok sayıda resmi kurum-kuruluş temsilcisi katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda, Muş tanıtım filmi gösterimi yapılarak protokol konuşmaları gerçekleştirildi. Program kapsamında 19 Nisan günü Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen ‘Yemek Yarışması’nda dereceye girenlere ödüllerinin takdim edilmesi ile devam eden program, Güzel Sanatlar Lisesi Korosu tarafından seslendirilen müzik dinletisi ile sona erdi.

Etkinlikler çerçevesinde, 21 Nisan’da Muş Kültür Merkezinde Tiyatro Gösterimi ve 25 Nisan’da ise ‘15 Temmuz Hatıra Ormanı’na ağaç dikimi gerçekleştirilecek.